Güvenilir

WhatsApp Business

official-app
36.24MB
Mağazadan İndirilenler 5 - 25
Sürüm 2.19.23 6 gün önce

WhatsApp Business açıklaması

WhatsApp Business, WhatsApp üzerinde bir işletme varlığına sahip olmanıza, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.
Ayrı iş ve kişisel telefon numaralarınız varsa, hem WhatsApp Business hem de WhatsApp Uygulamasını aynı telefona yükleyebilir ve bunların farklı numaralarla kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.
WhatsApp Uygulamasında bulunan özelliklere ek olarak, WhatsApp Business şunları içerir:
• İŞ PROFİLİ: Müşterilerinizin değerli bilgileri (web siteniz, konumunuz veya iletişim bilgileriniz gibi) bulmasına yardımcı olmak için işletmeniz için bir profil oluşturun.
• İŞ MESAJLAŞMA ARAÇLARI: Müsait değilken Uzakta mesajı, size ilk mesaj attıklarında kendinizi tanıtan ve bilgilendiren Karşılama mesajını kullanarak müşterileriniz için daha ulaşılır olun.
• SABİT TELEFON HATTI/SABİT NUMARA DESTEĞİ: WhatsApp Business'ı sabit hat ile veya sabit bir telefon numarasıyla kullanabilirsiniz ve müşterileriniz bu numarayla sizinle mesajlaştırabilir. Doğrulama sırasında, telefon görüşmesi üzerinden kodu almak için "Beni ara" seçeneğini seçin.
• WHATSAPP UYGULAMASI VE WHATSAPP BUSINESS'I BERABER KULLANIN: Hem WhatsApp Business'ı hem de WhatsApp Uygulamasını aynı telefonda kullanabilirsiniz, ancak her uygulamanın kendi özel telefon numarasına sahip olması gerekir.
• WHATSAPP WEB: Müşterilerinize bilgisayarınızın tarayıcısından daha etkin bir şekilde yanıt verebilirsiniz.
WhatsApp Business, WhatsApp Messenger'ın üzerine kuruludur ve güvendiğiniz multimedya, ücretsiz görüşme*, ücretsiz uluslararası mesajlaşma*, grup sohbeti, çevrimdışı mesajlar ve daha pek çok özellikleri içerir.
* Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için servis sağlayıcınıza başvurun.
Not: Sohbet yedeğini WhatsApp Uygulamasından WhatsApp Business'e geri yüklediğinizde, artık WhatsApp Uygulamasına tekrar geri yükleyemezsiniz. Geri dönmek isterseniz, WhatsApp Business'ı kullanmaya başlamadan önce telefonunuzdaki WhatsApp Uygulaması yedeklemesini bilgisayarınıza kopyalamanızı öneririz.
---------------------------------------------------------
Sizden fikirlerinizi almaktan her zaman memnuniyet duyarız! Herhangi bir geri bildiriminiz, sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize e-posta gönderin:
smb@support.whatsapp.com (mailto: smb@support.whatsapp.com)
veya twitter'da bizi takip edin:
http://twitter.com/WhatsApp
@WhatsApp
---------------------------------------------------------

Daha fazla göster

WhatsApp Business için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

0
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

WhatsApp Business ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 1
virus bayrak
Virüs 0
official app mağaza avatarı
official-app Mağaza 3.58k 4.95M

APK hakkında WhatsApp Business bilgi

APK Sürüm 2.19.23
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)


İndirme: WhatsApp Business APK
İndir